172 rezultate, pagina 5 / 12

Apartamente cu 2 camere de vânzare în Bucuresti

2 camere Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

85,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
54.54 mp
2026

2 camere -gradina proprie Metrou Nicolae Teclu

131,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
191.2 mp
2026

2 camere -gradina proprie Metrou Nicolae Teclu

122,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
128.25 mp
2026

2 camere -proiect nou - Metrou Nicolae Teclu

110,400 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
81.6 mp
2026

2 camere decomandat Pallady Metrou Nicolae Teclu

86,900 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61.9 mp
2025

2 camere finalizat proiect premium titan pallady

106,800 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
66.75 mp
2025

Apartament 2 camere-Ideal Investitie-Th Pallady Metrou Teclu

87,800 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
58.55 mp
2026

Titan-Theodor Pallady-Apartament 2 camere-Comision 0%

91,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
60.95 mp
2026

2 camere decomandat bloc boutique 7min STB Bratarii

88,466 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
63.19 mp
2026

Apartament 2 camere 12 min Metrou Teclu Parcare Inclusa

135,000 € (negociabil)

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61.2 mp
2021

Apartament 2 camere Promo Parcare Titan-Theodor Pallady

72,632 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
44.77 mp
2026

Finalizare Rapida 2 camere bloc boutique Sector 3 Pallady

78,638 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
56.17 mp
2026

Apartament 2 camere bloc boutique parcul Teilor

87,234 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
62.31 mp
2026

2 camere cu terasa Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

97,800 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
64.1 mp
2026

2 camere compartimentare ideala Titan Pallady Metrou N Teclu