172 rezultate, pagina 7 / 12

Apartamente cu 2 camere de vânzare în Bucuresti

Apartament 2 camere-Decomandat-Terasa Generoasa Pallady

95,700 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
63.8 mp
2026

Apartament 2 camere Auchan Titan-Liviu Rebreanu-Sector 3

116,200 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
61.93 mp
2026

Apartament 2 camere Auchan Titan-Liviu Rebreanu

107,300 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Liviu Rebreanu, Bucuresti
56.47 mp
2026

2 camere– Titan – Auchan 1 Decembrie 1918- Metrou Titan

105,900 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
45.18 mp
2026

Apartament 2 camere bloc boutique Theodor Pallady

94,304 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
74.83 mp
2026

Direct Dezvoltator 2 camere Ideal Investitie-Theodor Pallady

78,582 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
56.13 mp
2026

2 camere cu 2 bai Bloc Finalizat Theodor Pallady 7min Metrou

124,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
94.23 mp
2025

2 camere cu spatiu de depozitare Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

94,600 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61.9 mp
2026

Apartament 2 camere-Theodor Pallady-Compartimentare Ideala

91,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
60.95 mp
2026

2 camere Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

75,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
47.27 mp
2026

2 camere Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

90,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
66.67 mp
2026

2 camere decomandat Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

94,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
69.32 mp
2026

2 camere cu gradina Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

109,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
117.18 mp
2026

94,600 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61.9 mp
2026

Apartament 2 camere 7 min STB Theodor Pallady-Titan

92,300 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61.5 mp
2025

B & B Imobiliare, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 377 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, Theodor Pallady, apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti sau apartamente de vânzare Bucuresti.