46 rezultate, pagina 3 / 4

Apartamente cu 4+ camere de vânzare în Bucuresti

Apartament 4 camere compact Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

151,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
99.15 mp
2026

4 camere cu 2 terase mari Bucatarie 14mp la 7min Metrou

220,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
251.73 mp
2025

Duplex 4 camere 3 dormitoare cu baie proprie | Bloc Finalizat langa Metrou Teclu

320,500 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
259.23 mp
2025

Apartament 5 camere Scara interioara Bloc Finalizat Pallady

295,500 € + 21% TVA

Apartament cu 5 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
223.46 mp
2025

Mutare rapida 4 camere cu terasa 166mp-7min Metrou N. Teclu

217,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
269.19 mp
2025

Apartament 4 camere cu Terasa 142mp-Finalizat-Theodor Pallady

251,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
257.7 mp
2025

Apartament 4 camere Vedere Panoramica Mutare Rapida

320,500 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
259.3 mp
2025

4 camere cu terasa -proiect nou- Metrou Nicolae Teclu

175,123 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
154.3 mp
2026

Bloc Finalizat 5 camere cu scara interioara Titan Pallady

307,000 € + 21% TVA

Apartament cu 5 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
237.45 mp
2025

Apartament 4 camere Titan Auchan Liviu Rebreanu Comision 0

175,900 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
101.12 mp
2026

4 camere Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

163,500 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
126.48 mp
2026

4 camere Duplex Proiect Premium Titan Pallady

172,917 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
126.86 mp
2025

4 camere Duplex Proiect Premium Titan Pallady

266,205 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
198.62 mp
2025

4 camere Duplex Proiect Premium Titan Pallady

254,376 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 5 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
189.52 mp
2025

Apartament Premium 4 camere Mutare Rapida Smart Home

199,768 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
126 mp
2025

B & B Imobiliare, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 377 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, Theodor Pallady, apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti sau apartamente de vânzare Bucuresti.