377 rezultate, pagina 21 / 26

Oferte imobiliare în Bucuresti

4 camere cu 2 terase mari Bucatarie 14mp la 7min Metrou

220,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
251.73 mp
2025

Duplex 4 camere 3 dormitoare cu baie proprie | Bloc Finalizat langa Metrou Teclu

320,500 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
259.23 mp
2025

Apartament 5 camere Scara interioara Bloc Finalizat Pallady

295,500 € + 21% TVA

Apartament cu 5 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
223.46 mp
2025

Mutare rapida 4 camere cu terasa 166mp-7min Metrou N. Teclu

217,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
269.19 mp
2025

3 camere– Titan – Auchan 1 Decembrie 1918- Metrou Titan

133,100 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
70.16 mp
2026

Vila de tip duplex 4 camere Titan Pallady

270,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
147 mp
2026

2 Camere cu Terasa Parcare subterana Inclusa-Titan Pallady

140,000 € (negociabil)

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
70 mp
2022

Apartament 2 camere Auchan Titan-Liviu Rebreanu-Sector 3

100,200 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
54.11 mp
2026

Direct Dezvoltator Garsoniera Auchan Titan Liviu Rebreanu

98,800 € + 21% TVA

Apartament cu 1 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
52.29 mp
2026

Apartament 3 camere Titan Pallady Metrou Nicolae Teclu

125,100 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
81.35 mp
2026

Apartament 4 camere cu Terasa 142mp-Finalizat-Theodor Pallady

251,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
257.7 mp
2025

2 camere panouri solare pompa caldura

132,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
104.37 mp
2025

Apartament 4 camere Vedere Panoramica Mutare Rapida

320,500 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
259.3 mp
2025

4 camere cu terasa -proiect nou- Metrou Nicolae Teclu

175,123 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
154.3 mp
2026

Apartament 3 camere-Auchan Titan-Liviu Rebreanu-Comision 0

124,300 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Titan, Bucuresti
72.9 mp
2026

B & B Imobiliare, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 377 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, Theodor Pallady, apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti sau apartamente de vânzare Bucuresti.